خانه / پارچه ساتن چروک / فروش عمده پارچه ساتن رومیزی مدل چروک

فروش عمده پارچه ساتن رومیزی مدل چروک

امروزه برای رومیزی تمامی رستوران، هتل و البته بعضی از ادارات و شرکت های خصوصی یا حتی مراکز اداری از جمله بانک ها از جنس پارچه ساتن مدل چروک استفاده می شود که فروش عمده آن را بنکداران محدودی انجام می دهند.
مدتی محدود مد شده بود که برای رومیزی از پارچه های سنتی از جمله پارچه ترمه یا سوسن استفاده می شد که به فضا حس و حال کافی شاپ های زمان های دور را می داد و مدیر دکوراسیون در مکان های مختلف مجبور میشد بقیه تنالیته رنگ را سنتی چیدمان دهد و برای ادارات یا حتی هتل و رستوران جذاب به نظر نمی آمد و همین علت باعث شد تا عمر این مدلینگ کوتاه باشد.
باز هم تولیدکنندگان رومیزی به پارچه های ساتن اما اینبار نمونه جدید آن روی آورده و از رنگبندی مختلف جهت دوخت رومیزی استفاده کردند و تصمیم گرفتند تا پارچه ساتن چروک که یکی از کمیاب ترین مدل های ساتن در بازار ایران است را برای این کار انتخاب نمایند.
شاید با خود بگویید که همیشه پارچه ساتن ساده در رنگبندی و الی الخصوص سفید یا قرمز برای رومیزی استفاده می شد و حال انتظار تنالیته رنگ این چنینی داشته باشید، در حالیکه امروزه چاپ های طرحدار و همچنین رنگبندی بسیار کامل را برای تکمیل پارچه ساتن چروک انتخاب می کنند و خوشبختانه تولید این مدل پارچه رومیزی در ایران انجام می شود.
تشخیص جنس درجه یک پارچه ساتن چروک رومیزی
عکسی که مشاهده کردید رنگبندی ۶ رنگی پارچه ساتن چروک رومیزی بود که چاپ های متفاوتی بر رویش انجام شده و البته نام های مختلفی نیز برای هر کدام از این مدل چاپ در نظر گرفته خواهد شد.
اما شاید ما به عنوان یک تازه کار لازم داریم تا متوجه باشیم هنگام خرید پارچه ساتن رومیزی کدام مدل را انتخاب کرده و از چه روشی برای تشخیص جنس درجه یک بهره ببریم.
ابتدا باید مشخص کنیم که این مدل پارچه ساتن را برای چه کاری لازم داریم؟ آیا صرفا قرار است بر روی میز بکشیم؟
با پاسخ دادن به همین سوال مشخص می شود که پارچه ساتن ما باید مشخصات و فاکتور های زیر را داشته باشد.
با نور آفتاب رنگش از بین نرفته و اصطلاحا مات یا کدر نشود.
چروک نشده و مدل چروک در بافت و چاپ های آن وجود داشته باشد تا پس از شست و شو نیازی به اتو نداشته باشد.
قابلیت شست و شو داشته و ترجیحا نسبت به مواد ضدعفونی یا سایر پاک کننده ها و مواد شیمیایی نانو باشد تا رنگ و کیفیت آن کاهش پیدا نکند.
لطافت و برق رنگ آن به اندازه کافی و متناسب با مصرف آن مدل باشد.
همانطوری که میبینیم پارچه ساتن را با روش ها خیلی ساده می توان تشخیص داده و از نمونه های ترگالت قدیمی که برای چند سال پیش هستند جدا کنیم.
پیشنهاد ما به تمامی هتل داران و صاحبان رستوران یا تولیدی های رومیزی خرید عمده پارچه ساتن چروک است تا بتوانند این نمونه کار جدید را نیز به سبد معرفی خود هنگام مذاکره با مشتری اضافه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه ساتن چروک

کارخانه پارچه ساتن چروک

آیا شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که هنگام بیرون رفتن یک لباس …

دیدگاهتان را بنویسید